Czas na tenis

Niestety, tenis pomimo swego niewątpliwego uroku nie potrafi zaabsorbować mojej uwagi na dłużej. Będąc pod wpływem polskiego akcentu ostatnimi czasy próbowałem nawet oglądać dłużej pojedynek tenisowy, niestety – nie wciąga mnie. Próbowałem znaleźć jakieś pozytywne aspekty tenisa. Po wnikliwym poszukiwaniu znalazłem co następuje:

  1. Poziom polskiego tenisa nie ustępuje w niczym światowemu
  2. [ad]

  3. Brawurowe zagrania wywołują duże wrażenie na męskiej częsci kibiców (Beth Mattek)
  4. Pełna koncentracja na piłce to klucz do sukcesu (Maria Kirilenko):
  5. Zaciśnięta pięść oznacza prawdopodobnie zobyty punkt (Sorana Cirstea)
  6. Trofea przeważnie lądują w rękach tenisistek posiadających wsparcie jednostek policji

Mój pociąg do tej jakże inspirującej dyscypliny z pewnością spowoduje poszukiwania kolejnych plusów tego sportu, a o wynikach postaram się Was niezwłocznie poinformować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

One Response to Czas na tenis

  1. niegryze pisze:

    Dawno, dawno temu ktoś tą tematykę tenisa wprowadził, ale jakoś nikt tutaj od tej pory nie zaglądał, a przecież to piękny sport, w którym coraz częściej poza Agnieszką Radwańską również inne zawodniczki i zawodnicy odnoszą mniejsze lub większe sukcesy. Wystarczy wspomnieć o naszym najmłodszym „narybku”, który w składzie Iga Świątek, Maja Chwalińska i Stefania Rogozińska-Dzik pod koniec ubiegłego roku zdobyły prestiżowy juniorski Puchar Federacji pokonując w finale Amerykanki 2:1, a w półfinale Rosjanki. W tym roku rozpoczęły seniorską karierę i powoli pną się w górę dzieląc grę w turniejach juniorskich i seniorskich.