Lech w 1/16 Pucharu UEFA

No i jest wymarzony awans! Ostatni mecz, który decydował o awansie, w opini wielu był najsłabszym w wykonaniu Lecha. Ja jestem przeciwnego zdania. Owszem, Lech nie rozgrywał porywających akcji, nie było huraganowych ataków, bo …po co. Lech miał wygrać i wygrał. Bardzo dobry mecz rozegrały formacje uważane że słabe strony Lecha, czyli obrona i bramkarz. Wprawdzie nie ustrzegli się drobnych błędów, ale za to prezentowali się pewnie. A żeby było śmieszniej, obrońca jak to obrońca, gola też ustrzeli jak trzeba.

Teraz czeka nas losowanie – już w piątek19 grydnia o godzinie 13.00 dowiemy się, kogo los skojarzy z Lechem w 1/16 Pucharu UEFA. Do wyboru mamy 7 zwycięzców grup. Obojętnie na kogo trafi Lech, będzie to drużyna, z którą będzie można powalczyć o awans. Bo co jak co, ale WALCZYĆ Lech potrafi znakomicie. A poniżej filmik z wszystkimi bramkami Lecha w fazie grupowej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Jeden komentarz do Lech w 1/16 Pucharu UEFA

  1. Forum sport pisze:

    W końcu doczekaliśmy sie upragnionego awansu. Ciekawe co będzie dalej , jakie wzmocnienia, jakie plany właścicieli.