Tag Archives: Liga Narodów 2020/21

Liga Narodów: kolejka 6

Mecze 6 kolejki Ligi Narodów: Grupa A1 g. 20:45 Bośnia i Hercegowina – Włochy g. 20:45 Polska – Holandia Grupa A2 g. 20:45 Belgia – Dania g. 20:45 Anglia – Islandia Grupa B1 g. 20:45 Austria – Norwegia g. 20:45 Irlandia Północna – Rumunia Grupa B2 g. 20:45 Czechy – Słowacja g. 20:45 Izrael –

Liga Narodów: kolejka 6

Mecze 6 kolejki Ligi Narodów: Grupa A3 g. 20:45 Chorwacja – Portugalia g. 20:45 Francja – Szwecja Grupa A4 g. 20:45 Hiszpania – Niemcy g. 20:45 Szwajcaria – Ukraina Grupa C1 g. 20:45 Luksemburg – Azerbejdżan g. 20:45 Czarnogóra – Cypr Grupa D1 g. 20:45 Andora – Łotwa g. 20:45 Malta – Wyspy Owcze Grupa

Liga Narodów: kolejka 5

Mecze 5 kolejki Ligi Narodów: Grupa A1 g. 18:00 Holandia – Bośnia i Hercegowina g. 20:45 Włochy – Polska Grupa A2 g. 20:45 Belgia – Anglia g. 20:45 Dania – Islandia Grupa B1 g. 20:45 Rumunia – Norwegia g. 20:45 Austria – Irlandia Północna Grupa B2 g. 15:00 Słowacja – Szkocja g. 20:45 Czechy –

Liga Narodów: kolejka 5

Mecze 5 kolejki Ligi Narodów: Grupa A3 g. 20:45 Portugalia – Francja g. 20:45 Szwecja – Chorwacja Grupa A4 g. 20:45 Niemcy – Ukraina g. 20:45 Szwajcaria – Hiszpania Grupa C1 g. 18:00 Azerbejdżan – Czarnogóra g. 18:00 Cypr – Luksemburg Grupa D1 g. 15:00 Malta – Andora g. 18:00 Łotwa – Wyspy Owcze Grupa

Liga Narodów: kolejka 4

Mecze 4 kolejki Ligi Narodów: Grupa A1 g. 20:45 Włochy – Holandia g. 20:45 Polska – Bośnia i Hercegowina Grupa A2 g. 20:45 Anglia – Dania g. 20:45 Islandia – Belgia Grupa A3 g. 20:45 Chorwacja – Francja g. 20:45 Portugalia – Szwecja Grupa B1 g. 20:45 Norwegia – Irlandia Północna g. 20:45 Rumunia –

Liga Narodów: kolejka 4

Mecze 4 kolejki Ligi Narodów: Grupa A4 g. 20:45 Niemcy – Szwajcaria g. 20:45 Ukraina – Hiszpania Grupa C1 g. 18:00 Azerbejdżan – Cypr g. 20:45 Czarnogóra – Luksemburg Grupa D1 g. 20:45 Wyspy Owcze – Andora g. 20:45 Łotwa – Malta Grupa D2 g. 20:45 Liechtenstein – San Marino

Liga Narodów: kolejka 3

Mecze 3 kolejki Ligi Narodów: Grupa A1 g. 18:00 Bośnia i Hercegowina – Holandia g. 20:45 Polska – Włochy Grupa A2 g. 18:00 Anglia – Belgia g. 20:45 Islandia – Dania Grupa A3 g. 18:00 Chorwacja – Szwecja g. 20:45 Francja – Portugalia Grupa B1 g. 18:00 Norwegia – Rumunia g. 20:45 Irlandia Północna –

Liga Narodów: kolejka 3

Mecze 3 kolejki Ligi Narodów: Grupa A4 g. 20:45 Hiszpania – Szwajcaria g. 20:45 Ukraina – Niemcy Grupa C1 g. 15:00 Luksemburg – Cypr g. 15:00 Czarnogóra – Azerbejdżan Grupa D1 g. 18:00 Wyspy Owcze – Łotwa g. 20:45 Andora – Malta Grupa D2 g. 18:00 Liechtenstein – Gibraltar

Liga Narodów: kolejka 2

Mecze 2 kolejki Ligi Narodów: Grupa A2 g. 20:45 Belgia – Islandia g. 20:45 Dania – Anglia Grupa A3 g. 20:45 Francja – Chorwacja g. 20:45 Szwecja – Portugalia Grupa C1 g. 20:45 Cypr – Azerbejdżan g. 20:45 Luksemburg – Czarnogóra Grupa C2 g. 18:00 Armenia – Estonia g. 18:00 Gruzja – Macedonia Północna Grupa

Liga Narodów: kolejka 2

Mecze 2 kolejki Ligi Narodów: Grupa A1 g. 20:45 Bośnia i Hercegowina – Polska g. 20:45 Holandia – Włochy Grupa B1 g. 20:45 Austria – Rumunia g. 20:45 Irlandia Północna – Norwegia Grupa B2 g. 20:45 Czechy – Szkocja g. 20:45 Izrael – Słowacja Grupa C4 g. 16:00 Kazachstan – Białoruś g. 20:45 Albania –