Eliminacje Ligii Konferencji

Będzie aktualizowana w trakcie losowań.

3 runda eliminacji – ścieżka ligowa

1 FC København / FCB Magpies DEN 51.500 Ilves Tampere / Austria Wien AUT 8.000 koszyk1
2 KAA Gent / Víkingur BEL 45.000 Paks / AEK Larnaca CYP 8.000
3 Istanbul Basaksehir / La Fiorita TUR 29.000 Zimbru Chisinau / Ararat-Armenia ARM 8.000
4 CFR Cluj / Neman Grodno ROU 26.500 Zira FK / Dunajská Streda SVK 8.000
5 Legia Warszawa / Caernarfon POL 18.000 St. Patrick’s Athletic / FC Vaduz LIE 8.000 koszyk2
6 Maccabi Haifa / Sabah ISR 18.000 Sumqayıt / Fehérvár HUN 7.500
7 Hapoel Beer-Sheva / Cherno ISR 17.000 FC Sankt Gallen / Tobol Kustanai KAZ 7.500
8 Djurgårdens IF / Progrès Niederkorn SWE 16.500 Valur Reykjavik / St Mirren SCO 7.210
9 Go Ahead Eagles / SK Brann Bergen NED 12.260 Banik Ostrava / FC Urartu CZE 7.210 koszyk3
10 Omonia Nicosia / Torpedo Kutaisi CYP 12.000 Mladá Boleslav / FK Transinvest CZE 7.210
11 Vitória Guimarães / Floriana POR 11.263 Kilmarnock / Cercia Brugge SCO 7.210
12 Zalgiris Wilno / Pafos LTU 11.000 FK Auda / Cliftonville LVA 2.125
13 Milsami Orhei / FK Astana KAZ 11.000 Brøndby IF / KF Llapi DEN 7.000 koszyk4
14 Riga FC / Śląsk Wrocław LVA 11.000 FC Zürich / Shelbourne SUI 6.595
15 Olimpija Ljubljana / Polissya Zhytomyr SVN 10.500 FC Iberia 1999 / Partizani Tirana ALB 6.500
16 SC Dnipro-1 / Puskás UKR 10.500 Molde FK / Silkeborg DEN 6.290
17 KuPS Kuopio / Tromso FIN 10.000 Sporting Braga / Maccabi Petah-Tikva ISR 6.225 koszyk5
18 AEK Athens / Inter Club d’Escaldes GRE 10.000 Ajax / Vojvodina Novi Sad SRB 5.555
19 Zrinjski Mostar / Bravo BIH 9.500 Radnički Niš / Mornar Bar SRB 5.555
20 NK Maribor / CS U Craiova SVN 9.500 Wisła Kraków / Rapid Wien POL 5.075
21 Hajduk Split / HB Torshavn CRO 9.000 Stjarnan FC / Paide Linnameeskond EST 5.000 koszyk6
22 Breidablik / Drita ISL 8.500 Sheriff Tiraspol / IF Elfsborg SWE 4.300
23 F91 Dudelange / BK Häcken LUX 8.500 Corvinul Hunedoara / NK Rijeka ROU 4.275
24 NK Osijek / Levadia Tallin CRO 8.500 Panathinaikos / Botev Plovdiv BUL 4.075
25 FK Sarajevo / Spartak Trnava SVK 8.000 MFK Ruzomberok / Trabzonspor SVK 3.925
26 CSKA 1948 Sofia / Buducnost Podgorica MNE 8.000 Noah / Sliema Wanderers ARM 2.125

3 runda eliminacji – ścieżka mistrzowska

1 Virtus / Flora Tallin EST 11.000 Vikingur Reykjavik / Egnatia ISL 4.000 koszyk1
2 FC Struga / Pyunik Erewan ARM 8.000 Differdange 03 / Ordabasy Shymkent KAZ 4.000
3 Ballkani / Hamrun Spartans KOS 6.000 HJK Helsinki FIN 11.500
4 Dinamo Batumi / Decic Tuzi GEO 5.500 Larne FC NIR 4.500

1 runda eliminacji

1 Shkendija Tetovo MKD 8.000 Velez Mostar BIH 3.500 koszyk1
2 Buducnost Podgorica MNE 8.000 Torpedo Kutaisi GEO 2.500
3 Inter Club d’Escaldes AND 6.000 Malisheva KOS 2.308
4 KF Tirana ALB 5.500 Noah ARM 2.125
5 La Fiorita SMR 4.500 Isloch BLR 1.325
6 Breidablik ISL 8.500 Floriana MLT 3.000 koszyk2
7 F91 Dudelange LUX 8.500 Shelbourne IRL 2.175
8 SP Tre Penne SMR 5.500 Atlètic Club d’Escaldes AND 2.500
9 St Joseph’s GIB 4.000 FK Tikves MKD 1.200
10 Crusaders NIR 4.500 Caernarfon WAL 1.158
11 Dinamo Tbilisi GEO 8.000 Torpedo Zhodino BLR 3.000 koszyk3
12 Partizani Tirana ALB 6.500 FK Aktobe KAZ 2.300
13 Milsami Orhei MDA 5.000 Marsaxlokk MLT 1.650
14 FK Sarajevo BIH 6.500 Mornar Bar MNE 1.141
15 FC Urartu ARM 3.500 Kalev Tallin EST 1.441
16 KuPS Kuopio FIN 10.000 FK Slauilal LTU 1.700 koszyk4
17 B36 Torshavn FRO 7.000 Bravo SVN 2.650
18 Levadia Tallin EST 6.000 FK Auda LVA 2.125
19 Connah’s Quay WAL 5.500 UNA Strassen LUX 1.725
20 Vllaznia Shkodër ALB 4.000 Valur Reykjavik ISL 3.000
21 Zalgiris Wilno LTU 11.000 Bala Town WAL 3.500 koszyk5
22 Linfield Belfast NIR 10.000 Víkingur FRO 2.500
23 Paide Linnameeskond EST 5.000 Stjarnan FC ISL 2.500
24 FK Liepaja LVA 4.500 VPS Vaasa FIN 2.225
25 Derry City FC IRL 4.000 FCB Magpies GIB 2.000

2 runda eliminacji
ścieżka mistrzowska

1 Hamrun Spartans / Lincoln Red Imps MLT 4.500 Slovan Bratislava / FC Struga MKD 3.500
2 Ludogorets Razgrad / Dinamo Batumi GEO 5.500 KI Klaksvik / Differdange 03 LUX 3.500
3 Dinamo Minsk / Pyunik Erewan BLR 4.500 New Saints FC / Decic Tuzi MNE 2.000
4 Ordabasy Shymkent / Petrocub Hîncesti KAZ 4.000 Borac Banja Luka / Egnatia ALB 1.475
5 Flora Tallin / NK Celje SVN 4.500 Ballkani / UE Santa Coloma AND 1.199
6 Vikingur Reykjavik / Shamrock Rovers ISL 4.000 Virtus / FCSB SMR 0.366

2 runda eliminacji
ścieżka ligowa

1 FC København DEN 51.500 SK Brann Bergen NOR 6.325 koszyk1
2 Atlètic Club d’Escaldes / F91 Dudelange LUX 8.500 BK Häcken SWE 6.000
3 Go Ahead Eagles NED 12.260 FCB Magpies / Derry City FC IRL 4.000
4 St Mirren SCO 7.210 Valur Reykjavik / Vllaznia Shkodër ALB 4.000
5 FK Auda / B36 Torshavn FRO 7.000 Cliftonville NIR 2.000
6 Istanbul Basaksehir TUR 29.000 Torpedo Kutaisi / KF Tirana ALB 5.500 koszyk2
7 Hapoel Beer-Sheva ISR 17.000 Cherno BUL 4.075
8 Omonia Nicosia CYP 12.000 Isloch / La Fiorita SMR 4.500
9 Fehérvár HUN 7.500 Sumqayıt AZE 4.025
10 FC Sankt Gallen SUI 6.595 MFK Ruzomberok / Tobol Kustanai SVK 3.925
11 Legia Warszawa POL 18.000 Drita KOS 6.500 koszyk3
12 Hajduk Split CRO 9.000 HB Torshavn FRO 6.000
13 FK Tikves / Breidablik ISL 8.500 Caernarfon / Crusaders NIR 4.500
14 Austria Wien AUT 8.000 Ilves Tampere FIN 2.225
15 Mladá Boleslav CZE 7.210 FK Transinvest LTU 1.700
16 SC Dnipro-1 UKR 10.500 FK Slauilal / Levadia Tallin EST 6.000 koszyk4
17 Zrinjski Mostar BIH 9.500 Bravo / Connah’s Quay WAL 5.500
18 NK Osijek CRO 8.500 Puskás HUN 4.375
19 Malisheva / Buducnost Podgorica MNE 8.000 CSKA 1948 Sofia BUL 4.075
20 Noah / Shkendija Tetovo MKD 8.000 Sliema Wanderers MLT 1.650
21 VPS Vaasa / Zalgiris Wilno LTU 11.000 Polissya Zhytomyr UKR 5.600 koszyk5
22 Riga FC LVA 11.000 Śląsk Wrocław POL 5.075
23 Olimpija Ljubljana SVN 10.500 IF Elfsborg / Pafos SWE 4.300
24 Dunajská Streda SVK 8.000 Sheriff Tiraspol / Zira FK AZE 4.025
25 Banik Ostrava CZE 7.210 Kalev Tallin / FC Urartu ARM 3.500
26 Djurgårdens IF SWE 16.500 Velez Mostar / Inter Club d’Escaldes AND 6.000 koszyk6
27 Vitória Guimarães POR 11.263 Floriana / SP Tre Penne SMR 5.500
28 AEK Athens GRE 10.000 Progrès Niederkorn LUX 4.500
29 CS U Craiova ROU 7.000 Botev Plovdiv / NK Maribor BUL 4.075
30 FC Zürich SUI 6.595 Shelbourne / St Joseph’s GIB 4.000
31 KAA Gent BEL 45.000 Tromso NOR 6.325 koszyk7
32 Stjarnan FC / Linfield Belfast NIR 10.000 Bala Town / Paide Linnameeskond EST 5.000
33 UNA Strassen / KuPS Kuopio FIN 10.000 Víkingur / FK Liepaja LVA 4.500
34 FC Vaduz LIE 8.000 St. Patrick’s Athletic IRL 4.000
35 Brøndby IF DEN 7.000 KF Llapi / Wisła Kraków KOS 2.308
36 CFR Cluj ROU 26.500 FK Aktobe / FK Sarajevo BIH 6.500 koszyk8
37 Spartak Trnava SVK 8.000 Radnički Niš SRB 5.555
38 Ararat-Armenia ARM 8.000 Zimbru Chisinau MDA 2.625
39 Mornar Bar / Dinamo Tbilisi GEO 8.000 Neman Grodno BLR 2.000
40 Maccabi Haifa ISR 18.000 Torpedo Zhodino / Milsami Orhei MDA 5.000 koszyk9
41 FK Astana KAZ 11.000 FC Iberia 1999 GEO 4.500
42 AEK Larnaca CYP 8.000 Paks / Corvinul Hunedoara ROU 4.275
43 Marsaxlokk / Partizani Tirana ALB 6.500 Sabah AZE 4.025

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 Responses to Eliminacje Ligii Konferencji

  1. papa102 pisze:

    Przesunięcia w eliminacjach Ligii Mistrzów spowodowały, że w pierwszej rundzie mamy 14 par zamiast 16 par. Wylosowane zostały 2 pary.

    Wylosowani przegrani 1 rundy eliminacji LM trafiają od razu do 3 rundy eliminacji Ligii Konferencji

  2. papa102 pisze:

    2 runda eliminacyjna
    Go Ahead Eagles NED 12,260 – – – SK Brann Bergen NOR 6,325
    Omonia Nicosia CYP 12,000 – – – Torpedo Kutaisi / KF Tirana ALB 5,500
    FK Tikves / Breidablik ISL 8,500 – – – Drita KOS 6,500
    NK Osijek CRO 8,500 – – – FK Slauilal / Levadia Tallin EST 6,000
    Olimpija Ljubljana SVN 10,500 – – – Polissya Zhytomyr UKR 5,600
    AEK Athens GRE 10,000 – – – Velez Mostar / Inter Club d’Escaldes AND 6,000
    UNA Strassen / KuPS Kuopio FIN 10,000 – – – Tromso NOR 6,325
    Valur Reykjavik / Vllaznia Shkodër ALB 4,000 – – – St Mirren SCO 7,210
    Sumqayıt AZE 4,025 – – – Fehérvár HUN 7,500
    Ilves Tampere FIN 2,225 – – – Austria Wien AUT 8,000
    CSKA 1948 Sofia BUL 4,075 – – – Malisheva / Buducnost Podgorica MNE 8,000
    Sheriff Tiraspol / Zira FK AZE 4,025 – – – Dunajská Streda SVK 8,000
    Botev Plovdiv / NK Maribor BUL 4,075 – – – CS U Craiova ROU 7,000
    St. Patrick’s Athletic IRL 4,000 – – – FC Vaduz LIE 8,000
    FC København DEN 51,500 – – – FCB Magpies / Derry City FC IRL 4,000
    Istanbul Basaksehir TUR 29,000 – – – Isloch / La Fiorita SMR 4,500
    Legia Warszawa POL 18,000 – – – Caernarfon / Crusaders NIR 4,500
    SC Dnipro-1 UKR 10,500 – – – Puskás HUN 4,375
    VPS Vaasa / Zalgiris Wilno LTU 11,000 – – – IF Elfsborg / Pafos SWE 4,300
    Djurgårdens IF SWE 16,500 – – – Progrès Niederkorn LUX 4,500
    KAA Gent BEL 45,000 – – – Víkingur / FK Liepaja LVA 4,500
    Atlètic Club d’Escaldes / F91 Dudelange LUX 8,500 – – – BK Häcken SWE 6,000
    Hapoel Beer-Sheva ISR 17,000 – – – Cherno BUL 4,075
    Hajduk Split CRO 9,000 – – – HB Torshavn FRO 6,000
    Zrinjski Mostar BIH 9,500 – – – Bravo / Connah’s Quay WAL 5,500
    Riga FC LVA 11,000 – – – Śląsk Wrocław POL 5,075
    Vitória Guimarães POR 11,263 – – – Floriana / SP Tre Penne SMR 5,500
    Stjarnan FC / Linfield Belfast NIR 10,000 – – – Bala Town / Paide Linnameeskond EST 5,000
    FK Auda / B36 Torshavn FRO 7,000 – – – Cliftonville NIR 2,000
    FC Sankt Gallen SUI 6,595 – – – MFK Ruzomberok / Tobol Kustanai SVK 3,925
    Mladá Boleslav CZE 7,210 – – – FK Transinvest LTU 1,700
    Noah / Shkendija Tetovo MKD 8,000 – – – Sliema Wanderers MLT 1,650
    Banik Ostrava CZE 7,210 – – – Kalev Tallin / FC Urartu ARM 3,500
    FC Zürich SUI 6,595 – – – Shelbourne / St Joseph’s GIB 4,000
    Brøndby IF DEN 7,000 – – – KF Llapi / Wisła Kraków KOS 2,308
    CFR Cluj ROU 26,500 – – – Neman Grodno BLR 2,000
    Maccabi Haifa ISR 18,000 – – – Sabah AZE 4,025
    Zimbru Chisinau MDA 2,625 – – – Ararat-Armenia ARM 8,000
    Paks / Corvinul Hunedoara ROU 4,275 – – – AEK Larnaca CYP 8,000
    Radnički Niš SRB 5,555 – – – Mornar Bar / Dinamo Tbilisi GEO 8,000
    FC Iberia 1999 GEO 4,500 – – – Marsaxlokk / Partizani Tirana ALB 6,500
    FK Aktobe / FK Sarajevo BIH 6,500 – – – Spartak Trnava SVK 8,000
    Torpedo Zhodino / Milsami Orhei MDA 5,000 – – – FK Astana KAZ 11,000

    2 rundy eliminacyjna ścieka mistrzowska
    KI Klaksvik / Differdange 03 LUX 3,500 – – – Ordabasy Shymkent / Petrocub Hîncesti KAZ 4,000
    Vikingur Reykjavik / Shamrock Rovers ISL 4,000 – – – Borac Banja Luka / Egnatia ALB 1,475
    Virtus / FCSB SMR 0,366 – – – Flora Tallin / NK Celje SVN 4,500
    Slovan Bratislava / FC Struga MKD 3,500 – – – Dinamo Minsk / Pyunik Erewan BLR 4,500
    Ludogorets Razgrad / Dinamo Batumi GEO 5,500 – – – New Saints FC / Decic Tuzi MNE 2,000
    Ballkani / UE Santa Coloma AND 1,199 – – – Hamrun Spartans / Lincoln Red Imps MLT 4,500

    W przypadku par 1 rundy kraj i współczynnik wg którego para była rozstawiana.
    Dla przegranych LE mniejszy z pary dotyczy np. Wisły Kraków
    Dla wygranych 1 rundy LK większy z pary.

  3. papa102 pisze:

    Wyniki losowania 1 rundy
    6 vs 3
    10 vs 5
    8 vs 2
    7 vs 4
    9 vs 1

    Nie będę tutaj wypisywał powstałych par (bo nie ma w nich polskich drużyn)
    Pary pojawią się w koszykach 2 rundy w zaktualizowanej tabeli.

  4. papa102 pisze:

    Potwierdzone podziały na koszyki w pierwszej rundzie eliminacji Ligii Konferencji

  5. papa102 pisze:

    Po lewej stronie drużyny rozstawione po prawej bez rozstawienia