I Gala Kings of Sanda

Zapraszamy do Warszawy do Areny Ursynów (Pileckiego 122), gdzie 04.12.2011r. odbędzie się I Gala Kings of Sanda. W czasie gali odbędzie się 12 walk, pozostałe szczegóły to:
Czas trwania: około 5 godzin
Początek: godzina 17.30
Transmisja: TVP Sport x 5
Spodziewani goście w hali: 2 7000
Szacowana liczba odbiorców: 800 000
Galę poprowadzi: Irek Sharifi

Bilety do kupienia na stronie
http://www.systembiletowy.pl/kos/system_portal.php/repertoire/show/id/1
Kod: S2

Sanda jest formułą wywodzącą się z walk Wu Shu / Kung Fu – tradycyjnych metod walki wręcz uprawianych od tysięcy lat w Chinach. Reprezentanci Kadry Polski Wu Shu w kategorii Sanda zajmowali wielokrotnie wysokie, medalowe miejsca na zawodach rangi Mistrzostw Świata i Europy. Kadra Polski Wu Shu jest 3 pod względem liczebności Kadrą w Europie. Na Mistrzostwach Świata w 2010 r. kadra Polski zajęła najwyższe miejsce spośród wszystkich reprezentacji Unii Europejskiej.

Ze względu na widowiskowość oraz wsparcie organizacyjne Związków Krajowych EWuF, Sanda jest niezwykle popularną dyscypliną walki w wielu krajach świata. Na świecie Sanda jest uprawiana w 130 krajach zrzeszonych w International Wu Shu Federation, której Przewodniczący Yu Zaiqing jest równocześnie Wiceprezydentem Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego, a Wu Shu w tym Sanda jest w grupie sportów oczekujących wejścia na Letnie Igrzyska Olimpijskie.

Pokazujemy zawodników trenujących w polskich klubach, posiadających talent i wspaniałe umiejętności techniczne. Walki odbywają się w stójce, są nasycone efektownymi technikami, w tym rzutami, niezwykle rzadko ogląda się drastyczne nokauty, jest natomiast wiele nockdownów, walki są dynamiczne, zawodnicy są świetnie wyszkoleni technicznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *