Magnes – nowy gadżet prawdziwego kibica!

EURO 2012 zbliża się dużymi krokami. Choć reprezentacja dopiero jest budowana, kibice mogą zacząć przygotowania do wielkiej imprezy sportowej. Do pierwszego gwizdka na Mistrzostwach Europy zostało jeszcze trochę czasu, ale warto już teraz zastanowić się jak można wesprzeć naszą reprezentację.

Oprócz dekoracji w biało-czerwone barwy ulic i stadionów, nie zapominajmy o udekorowaniu samochodów, którymi pojedziemy na mecz. Dzięki naklejkom i magnesom z autodeco.pl możesz wyrazić swoje wsparcie dla reprezentacyjnej odpowiednio przygotowując auto na mecz.
Magnesy w barwach narodowych możemy przyczepić w dowolnym miejscu na karoserii – na drzwiach, masce lub z tyłu auta. Nie pozostawią żadnego śladu na lakierze, zakłada się je i zdejmuje szybko i łatwo, w zależności od potrzeb. Magnesy są odporne na działanie czynników atmosferycznych, dzięki czemu prezentują się dobrze nawet w deszczowy dzień. To pomysłowy, niedrogi i bardzo efektowny sposób na wyrażenie poparcia dla swojej drużyny.
Oto kilka przykładowych wzorów:


W sklepie autodeco.pl w kategorii „Strefa kibica” znajduje się wiele gotowych wzorów na naklejki i magnesy, ale każdy zamówić może też wzór na indywidualne życzenie,
np. ze swoim zdjęciem lub imieniem.

Do autodeco.pl zgłaszają się nie tylko wierni kibice reprezentacji Polski, ale też oddani fani drużyn lokalnych. Dla nich projekty realizowane są na indywidualne zamówienie.

Oto, jak magnesy prezentują się wprost na samochodach:

Magnesy wykonywane są w wielu formatach, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie ten o idealnym rozmiarze i wyglądzie. Jest to nieodłączny atrybut prawdziwego zmotoryzowanego kibica naszej reprezentacji i świetny pomysł na prezent.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *