Orange Supporters Cup – konkurs

ORANGE – jedna z najbardziej znanych europejskich marek uruchomiła konkurs o nazwie Orange Supporters Cup. Do zgarnięcia są bilety na mecze EURO2012, wraz z dojazdem i zakwaterowaniem w hotelu, oraz mnóstwo nagród błyskawicznych. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wejść na stronę www.supporterscup.orange.com i zarejestrować się (można również zostać zidentyfikowanym przez posiadane konto na Facebooku).
Aby coś wygrać, należy stworzyć „drużynę” lub przyłączyć się do już istniejącej „drużyny”. Drużyna składa się z od 1 do 11 Uczestników. Po zalogowaniu do gry, aby zdobywać punkty, można uczestniczyć w wielu różnych konkurencjach. Tego typu konkurencje są grami dostępnymi bądź na stronie internetowej, bądź przez użycie aplikacji mobilnej „Orange Supporters’ Cup” .

Aby zachęcić do udziału w konkursie, wymienię 2 główne nagrody.
1-sza nagroda:
Wycieczka VIP „all-inclusive” dla wszystkich członków zwycięskiej drużyny (maksymalnie 11 osób) na finał UEFA EURO 2012™ w Kijowie 1 lipca 2012 r. o wartości co najmniej 20 000 euro dla 11 osób. Wycieczka obejmuje:
– Podróż do KIJOWA ze stolicy kraju pobytu każdego członka zwycięskiej drużyny. Data przybycia do KIJOWA: 30 czerwca 2012 r., data powrotu: 2 lipca 2012 r.
– Zakwaterowanie w hotelu w Kijowie przez 2 doby (30 czerwca/1 lipca)
– Pełne wyżywienie w czasie pobytu w Kijowie
– Bilety na finał

Wycieczka VIP „all-inclusive” dla zwycięzców drugiej nagrody (maksymalnie 11 osób) na mecz otwarcia UEFA EURO 2012™ w Warszawie (Polska) 8 czerwca 2012 r. o wartości co najmniej 20 000 euro dla 11 osób. Wycieczka obejmuje:
– Podróż do PARYŻA (Francja) ze stolicy kraju pobytu każdego członka zwycięskiej drużyny
– Powrót z Warszawy do stolicy kraju zamieszkania każdego członka zwycięskiej drużyny
– Podróż z Paryża do Warszawy BUSEM VIP (z 1 noclegiem)
– Zakwaterowanie w hotelu w Warszawie
– Pełne wyżywienie w czasie podróży do Warszawy oraz w czasie pobytu w Warszawie
– Bilety na mecz otwarcia

Sponsored Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *