Eliminacje Ligii Mistrzów

3 runda eliminacji – ścieżka mistrzowska

1 PAOK Thessaloniki / Borac Banja Luka GRE 37.000 Ludogorets Razgrad / Dinamo Minsk BUL 26.000 koszyk1
2 FCSB / Maccabi Tel-Aviv ISR 35.500 UE Santa Coloma / FC Midtjylland DEN 25.500
3 Ferencváros / New Saints FC HUN 35.000 Shamrock Rovers / Sparta Praha CZE 22.500
4 Lincoln Red Imps / Qarabag Agdam AZE 33.000 Malmö FF / KI Klaksvik SWE 18.500 koszyk2
5 NK Celje / Slovan Bratislava SVK 30.500 APOEL Nikozja / Petrocub Hîncesti CYP 14.500
6 Bodø/Glimt / RFS Riga NOR 28.000 FK Panevezys / Jagiellonia Białystok POL 5.075

3 runda eliminacji – ścieżka ligowa

1 Glasgow Rangers SCO 63.000 FC Lugano / Fenerbahce Stambuł TUR 36.000 koszyk1
2 Slavia Praha CZE 53.000 Union Saint-Gilloise BEL 27.000
3 FC Salzburg AUT 50.000 Dinamo Kiev / Partizan Belgrad UKR 26.500
4 Lille OSC FRA 47.000 Twente NED 12.260

1 runda eliminacji

1 Slovan Bratislava SVK 30.500 Hamrun Spartans MLT 4.500 koszyk1
2 Lincoln Red Imps GIB 9.000 FC Struga MKD 3.500
3 New Saints FC WAL 8.500 Decic Tuzi MNE 2.000
4 Ballkani KOS 6.000 Egnatia ALB 1.475
5 Borac Banja Luka BIH 5.500 UE Santa Coloma AND 1.199
6 HJK Helsinki FIN 11.500 NK Celje SVN 4.500 koszyk2
7 Flora Tallin EST 11.000 Larne FC NIR 4.500
8 KI Klaksvik FRO 10.000 FK Panevezys LTU 4.000
9 Shamrock Rovers IRL 9.500 Vikingur Reykjavik ISL 4.000
10 RFS Riga LVA 8.000 Differdange 03 LUX 3.500
11 Ludogorets Razgrad BUL 26.000 Dinamo Batumi GEO 5.500 koszyk3
12 FCSB ROU 10.500 Dinamo Minsk BLR 4.500
13 Pyunik Erewan ARM 8.000 Ordabasy Shymkent KAZ 4.000
14 Petrocub Hîncesti MDA 7.000 Virtus SMR 0.366

2 runda eliminacji

ścieżka mistrzowska

1 PAOK Thessaloniki GRE 37.000 New Saints FC / Decic Tuzi WAL 8.500 koszyk1
2 Ferencváros HUN 35.000 Dinamo Minsk / Pyunik Erewan ARM 8.000
3 Ludogorets Razgrad / Dinamo Batumi BUL 26.000 Ordabasy Shymkent / Petrocub Hîncesti MDA 7.000
4 APOEL Nikozja CYP 14.500 Borac Banja Luka / Egnatia BIH 5.500
5 Bodø/Glimt NOR 28.000 KI Klaksvik / Differdange 03 FRO 10.000 koszyk2
6 FC Midtjylland DEN 25.500 Vikingur Reykjavik / Shamrock Rovers IRL 9.500
7 Sparta Praha CZE 22.500 RFS Riga / Larne FC LVA 8.000
8 Malmö FF SWE 18.500 Ballkani / UE Santa Coloma KOS 6.000
9 Maccabi Tel-Aviv ISR 35.500 Flora Tallin / NK Celje EST 11.000 koszyk3
10 Qarabag Agdam AZE 33.000 Virtus / FCSB ROU 10.500
11 Slovan Bratislava / FC Struga SVK 30.500 Hamrun Spartans / Lincoln Red Imps GIB 9.000
12 FK Panevezys / HJK Helsinki FIN 11.500 Jagiellonia Białystok POL 5.075

ścieżka ligowa

1 Fenerbahce Stambuł TUR 36.000 Partizan Belgrad SRB 25.500 koszyk1
2 Dinamo Kiev UKR 26.500 FC Lugano SUI 8.000

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 Responses to Eliminacje Ligii Mistrzów

  1. papa102 pisze:

    2 runda eliminacyjna
    Ludogorets Razgrad / Dinamo Batumi BUL 26,000 – – – Dinamo Minsk / Pyunik Erewan ARM 8,000
    APOEL Nikozja CYP 14,500 – – – Ordabasy Shymkent / Petrocub Hîncesti MDA 7,000
    Ferencváros HUN 35,000 – – – New Saints FC / Decic Tuzi WAL 8,500
    PAOK Thessaloniki GRE 37,000 – – – Borac Banja Luka / Egnatia BIH 5,500
    Bodø/Glimt NOR 28,000 – – – RFS Riga / Larne FC LVA 8,000
    Malmö FF SWE 18,500 – – – KI Klaksvik / Differdange 03 FRO 10,000
    Vikingur Reykjavik / Shamrock Rovers IRL 9,500 – – – Sparta Praha CZE 22,500
    Ballkani / UE Santa Coloma KOS 6,000 – – -0 FC Midtjylland DEN 25,500
    Flora Tallin / NK Celje EST 11,000 – – – Slovan Bratislava / FC Struga SVK 30,500
    FK Panevezys / HJK Helsinki FIN 11,500 – – – Jagiellonia Białystok POL 5,075
    Hamrun Spartans / Lincoln Red Imps GIB 9,000 – – – Qarabag Agdam AZE 33,000
    Virtus / FCSB ROU 10,500 – – – Maccabi Tel-Aviv ISR 35,500

    2 runda eliminacji LM – ścieżka ligowa
    FC Lugano SUI 8,000 – – – Fenerbahce Stambuł TUR 36,000
    Dinamo Kiev UKR 26,500 – – – Partizan Belgrad SRB 25,500

  2. papa102 pisze:

    Wyniki losowania 1 rundy
    Pogrubione pary zostały wylosowane i przegrany z tej pary trafia od razu do 3 rundy eliminacji Ligii Konferencji.

    Slovan Bratislava SVK 30,500 – – – FC Struga MKD 3,500
    New Saints FC WAL 8,500 – – – Decic Tuzi MNE 2,000
    Borac Banja Luka BIH 5,500 – – – Egnatia ALB 1,475
    Hamrun Spartans MLT 4,500 – – – Lincoln Red Imps GIB 9,000
    Ballkani KOS 6,000 – – – UE Santa Coloma AND 1,199
    Flora Tallin EST 11,000 – – – NK Celje SVN 4,500
    KI Klaksvik FRO 10,000 – – – Differdange 03 LUX 3,500
    FK Panevezys LTU 4,000 – – – HJK Helsinki FIN 11,500
    RFS Riga LVA 8,000 – – – Larne FC NIR 4,500

    Vikingur Reykjavik ISL 4,000 – – – Shamrock Rovers IRL 9,500
    Virtus SMR 0,366 – – – FCSB ROU 10,500
    Ludogorets Razgrad BUL 26,000 – – – Dinamo Batumi GEO 5,500
    Ordabasy Shymkent KAZ 4,000 – – – Petrocub Hîncesti MDA 7,000
    Dinamo Minsk BLR 4,500 – – – Pyunik Erewan ARM 8,000

  3. papa102 pisze:

    Potwierdzony podział na koszyki w 1 rundzie eliminacji.

  4. papa102 pisze:

    Jak pojawi się podział na koszyki na stronie UEFA wpis zostanie zaktualizowany.