Snowboard Festival 2010

snowboardSnowboard na najwyższym poziomie, 7 dni niezapomnionych emocji sportowych, 3 wspaniałe obiekty. Do tego szereg imprez towarzyszących: koncerty, konkursy ze wspaniałymi nagrodami. A wszystko to na SNOWBOARD FESTIVAL 2010 i to w Polsce !!!

Już w ostatnim dniu stycznia w Krynicy Zdroju odbędzie się ogólnopolska olimpiada młodzieży w Snowboardzie i potrwa do 3 lutego. Ale to jeszcze nie koniec atrakcji! Zaraz po olimpiadzie, do Krynicy przybędą ekipy z Czech, Chorwacji, Rumunii, Ukrainy, Węgier i Serbii, aby wziąć udział w Pucharze Karpat.

Będzie to niepowtarzalna impreza, w której udział wezmą również reprezentanci polskiego Snowboardu na Igrzyska olimpijskie ,,Vancouver 2010″. Będzie to ich ostatni sprawdzian przed zmaganiami w Kanadzie. Swoje umiejętności zaprezentują Jagna Marczułajtis-Walczak (czwarta zawodniczka Igrzysk olimpijskich w Salt Lake City) oraz Paulina Ligocka (dwukrotna brązowa medalistka Mistrzostw Świata)

Będzie można oglądać snowboard na najwyższym poziomie!

Ponad to planowana jest konferencja prosowa polskiej Reprezentacji w Snowboardzie przed wylotem na Igrzyska.

Na tym jednak nie koniec atrakcji Festivalu. Centrum Krynicy zostanie również opanowane przez zwolenników zimowego szaleństwa. Przez cały tydzień będą odbywać się liczne konkursy z nagrodami, zabawy dla najmłodszych oraz koncerty. Krynica na jeden tydzień stanie się najgłośniejszym miejscem nie tylko w Polsce, ale także poza granicami naszego kraju.

Snowboard na najwyższym poziomie, 7 dni niezapomnianych emocji sportowych,3 wspaniałe obiekty. Do tego szereg imprez towarzyszących- koncerty, konkursy z wspaniałymi nagrodami. A wszystko to na Snowboard Festiwal 2010. Poniżej szczegóły Snowboard Festiwalu 2010 a także opis konkurencji.

Już w ostatnim dniu stycznia w Krynicy Zdroju odbędzie się Ogólnopolska olimpiada młodzieży w Snowboardzie i potrwa do 3 lutego.

Ale to jeszcze nie koniec atrakcji.

Zaraz po olimpiadzie do Krynicy przybędą ekipy z Czech, Słowacji, Rumunii, Ukrainy, Węgier i Serbii, aby wziąć udział w Pucharze Karpat. Będzie to niepowtarzalna impreza, w której udział wezmą również reprezentanci polskiego Snowboardu na Igrzyska Olimpijskie ,,Vancouver 2010″.

Będzie to ich ostatni sprawdzian przed zmaganiami w Kanadzie. Swoje umiejętności zaprezentuja m.in. Jagna Marczułajtis – Walczak (czwarta zowodniczka Igrzysk Olimpijskich W Salt Lake City) oraz Paulina Ligocka (dwukrotna brązowa medalistka Mistrzostw Świata).

Będzie można oglądać snowboard na najwyższym poziomie. Ponad to planowana jest konferencja prasowa polskiej Reprezentacji w Snowboardzie przed wylotem na Igrzyska.

Na tym jednak nie koniec atrakcji Festiwalu.

Centrum Krynicy zostanie również opanowane przez zwolenników zimowego szaleństwa. Przez cały tydzień będą odbywać się liczne konkursy z nagrodami, zabawy dla najmłodszych oraz koncerty. Krynica na jeden tydzień stanie się najgroźniejszym miejscem nie tylko w Polsce, ale także poza granicami naszego kraju.

Miejsce:

* Kolej Gondolowa ,,Jaworzyna Krynicka”
* ,,Dwie Doliny Muszyna- Wierchomla”
* ośrodek Narciarski ,,Słotwiny” w Krynicy Zdroju

Konkurencje:
Slalom gigant równoległy, Slalom równoległy, Snowboardcross, Half pipe, Big Air
Szczegółowy terminarz imprezy :
Snowboard Festival 2010 – terminarz