Relacja Live z meczów Polski w Lidze Światowej

Siatkarskie gwiazdy, niezwykłe emocje, wspaniałe akcje.. już w sobotę i niedzielę u Ciebie!

Do Polski zawita już w sobotę Liga Światowa i pozostanie przez sześć kolejnych meczów naszej reprezentacji. Spotkania będą bardzo ważne w kontekście awansu do Final Six. Również i Ty – tak właśnie Ty – możesz, i powinieneś, być świadkiem tej wspaniałej rywalizacji.

Na początek podopieczni Castellaniego zmierzą się z Argentyną. Wierzymy w dwa zwycięstwa. Podobny cel stawiają przed sobą siatkarze. Pozostaje pytanie, czy rzeczywiście będą dwa zwycięstwa? W jakim stylu? Jak zaprezentują się poszczególni zawodnicy?

Nie powinieneś opuścić takiego meczu. Na hali wszyscy zainteresowani się nie zmieszczą. Przed telewizorami na pewno zasiądzie wielu pasjonatów. A co z osobami, które w czasie meczu nie będą ani na hali, ani przed telewizorem?

Właśnie dla takich osób organizujemy relację. Nie byle jaką. Oczywiście relacja pomoże Ci poczuć tą wspaniałą atmosferę z hali, wyobrazić sobie poszczególne zagrania, całe akcje. My dajemy Twojej wyobraźni materiał do przetworzenia, a ona stworzy w Twojej głowie realistyczny obraz całego meczu. Poczujesz się, jakbyś był obecny na meczu. A to jeszcze nie wszystko…

Tym razem zasiądziesz przed komputerem i będziesz śledzić naszą relację prosto z hali, kilka metrów od siatkarzy, ale przyjdą kolejne mecze. Mecze, na które być może się wybierzesz. Jako wzorowy kibic reprezentacji nie możesz iść bez gadżetów w barwach biało-czerwonych. To kolejny powód by śledzić relację. Podczas relacji, w czasie przerw technicznych, będą pojawiać się pytania dla internautów. Prawidłowe odpowiedzi wystarczy wysłać na wskazany adres. Po zakończeniu spotkania zostaną wylosowani zwycięzcy, którym już w przyszłym tygodniu wysyłamy nagrody. Czy będziesz to właśnie Ty?

Czekamy na Ciebie pod adresem  relacji live już w sobotę po godzinie 15. Powiedz także znajomym o relacji.