Liga Europy 2017/2018 – rozstawienia i losowania

Rozpoczynamy coroczną przygodę z europejskimi pucharami w sezonie 2017/2018. Najbliższe losowanie obędzie się 19 czerwca – poznamy pary I i II rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Losowanie III rundy odbędzie się 14 lipca, IV rundy 4 sierpnia, natomiast fazy grupowej 24 sierpnia 2017. W Lidze Europy będą reprezentować nas 3 drużyny, dwie z nich zaczną grę od pierwszej rundy – Jagiellonia Białystok (rozstawiona w I rundzie) i Lech Poznań (rozstawiony w I i II rundzie) oraz Arka Gdynia, która rozpocznie rozgrywki od III rundy (nierozstawiona). Ostatnia aktualizacja : 4 sierpnia 2017, 13:30

Drużyny, które będą brały udział w losowaniu I rundy eliminacyjnej:

Drużyna Kraj Początek Ranking
drużyny rozstawione
Maccabi Tel Awiw Izrael Q1 23.375
FC Midtjylland Dania Q1 16.300
Dinamo Minsk Białoruś Q1 10.975
Lech Poznan Polska Q1 10.950
HJK Finlandia Q1 10.530
AIK (Solna) Szwecja Q1 9.945
FK Vojvodina (Nowy Sad) Serbia Q1 9.075
Videoton FC Fehervar Wegry Q1 8.650
AEL (Limassol) Cypr Q1 8.210
Szachtior Soligorsk Białoruś Q1 7.475
SK Slovan Bratyslawa Słowacja Q1 7.350
FK Crvena zvezda (Belgrad) Serbia Q1 7.325
AS Trencin Słowacja Q1 6.850
Skënderbeu Korçë Albania Q1 6.825
SC Rheindorf Altach Austria Q1 6.570
Saint Johnstone FC Szkocja Q1 6.535
AEK (Lamaka) Cypr Q1 6.210
Inter Baku Azerbejdżan Q1 6.050
Beitar Jerozolima Izrael Q1 5.875
FK Ventspils Łotwa Q1 5.725
Odds BK Norwegia Q1 5.665
Kajrat Ałmaty Kazachstan Q1 5.550
NK Osijek Chorwacja Q1 5.550
FK Sarajevo Bośnia i Hercegowina Q1 5.300
KR (Reykjavik) Islandia Q1 5.175
IFK Norrköping Szwecja Q1 4.945
Milsami Orhei Mołdawia Q1 4.900
Lyngby BK Dania Q1 4.800
JK Nõmme Kalju Estonia Q1 4.800
NK Željezničar (Sarajewo) Bośnia i Hercegowina Q1 4.800
Botew Plowdiw Bułgaria Q1 4.675
NK Olimpija (Lublana) Słowenia Q1 4.625
Valletta FC Malta Q1 4.550
FC Vaduz Liechtenstein Q1 4.450
Jagiellonia Bialystok Polska Q1 4.450
Lewski Sofia Bułgaria Q1 4.425
Stjarnan (Garðabær) Islandia Q1 4.175
FK Haugesund Norwegia Q1 4.165
NK Domžale Słowenia Q1 4.125
Ordabasy Szymkent Kazachstan Q1 4.050
FC Levadia Tallin Estonia Q1 4.050
Ferencvárosi TC Wegry Q1 3.900
Crusaders FC Irlandia Płn. Q1 3.900
FK Rabotnički (Skopje) Macedonia Q1 3.875
Rangers FC Szkocja Q1 3.785
Szirak Giumri Armenia Q1 3.775
Dacia Chișinău Mołdawia Q1 3.650
FK Mladost (Podgorica) Czarnogóra Q1 3.550
Zirə FK Azerbejdżan Q1 3.550
Irtysz Pawłodar Kazachstan Q1 3.550
drużyny nierozstawione
NK Siroki Brijeg Bośnia i Hercegowina Q1 3.550
CS Fola Esch Luksemburg Q1 3.475
FC Differdange 03 Luksemburg Q1 3.475
FK Skendija 79 (Tetovo) Macedonia Q1 3.375
ND Gorica Słowenia Q1 3.375
FK Sutjeska (Nikaia) Czarnogóra Q1 3.300
Pjunik Erewan Armenia Q1 3.275
Dunaw Ruse Bułgaria Q1 3.175
Partizani Tirana Albania Q1 3.075
FK Mladost (LuOani) Serbia Q1 3.075
Shamrock Rovers FC Irlandia Q1 3.065
FC Flora Tallin Estonia Q1 3.050
Czichura Saczchere Gruzja Q1 3.025
Lincoln Red Imps FC Gibraltar Q1 3.000
FK Jelgava Łotwa Q1 2.975
Seinajoen JK Finlandia Q1 2.780
Cork City FC Irlandia Q1 2.565
FK Zeta (Golubovci) Czarnogóra Q1 2.550
B36 Tórshavn Wyspy Owcze Q1 2.450
MFK Ružomberok Słowacja Q1 2.350
Deny City FC Irlandia Q1 2.315
FK Liepāja Łotwa Q1 2.225
Zaria Balti Mołdawia Q1 2.150
Vaasan Palloseura Finlandia Q1 2.030
Valur (Reykjavik) Islandia Q1 1.925
Vasas SC Węgry Q1 1.900
Atlantas Klajpeda Litwa Q1 1.825
Sūduva Marijampolė Litwa Q1 1.825
KF Tirana Albania Q1 1.825
Gandzasar Kapan Armenia Q1 1.775
Torpedo Kutaisi Gruzja Q1 1.775
Trakų FK Litwa Q1 1.575
SP Tre Penne San Marino Q1 1.566
Bala Town FC Walia Q1 1.525
Dinamo Batumi Gruzja Q1 1.525
NSÍ Runavík Wyspy Owcze Q1 1.450
Balzan FC Malta Q1 1.300
Connah’s Quay Nomads FC Walia Q1 1.275
Bangor City FC Walia Q1 1.275
UE Santa Coloma Andora Q1 1.233
FC Progres Niedercom Luksemburg Q1 1.225
FK Pelister (Bitola) Macedonia Q1 1.125
SS Folgore San Marino Q1 1.066
Floriana FC Malta Q1 1.050
Coleraine FC Irlandia Płn. Q1 0.900
Ballymena United FC Irlandia Płn. Q1 0.900
UE Sant Julia Andora Q1 0.733
Ki Klaksvlk Wyspy Owcze Q1 0.700
St Joseph’s FC Gibraltar Q1 0.500
FC Prishtina Kosowo Q1 0.000

Wyniki losowania I rundy kwalifikacyjnej Ligi Europy:

Maccabi Tel Awiw – KF Tirana
Kajrat Ałmaty – Atlantas Kłajpeda
Beitar Jerozolima – Vasas SC
NK Široki Brijeg – Ordabasy Szymkent
FK Crvena zvezda (Belgrad) – Floriana FC
Valletta FC – SS Folgore
FK Ventspils – Valur (Reykjavík)
Saint Johnstone FC – Trakų FK
Odds BK – Ballymena United FC
Szachtior Soligorsk – Sūduva Marijampolė
FK Mladost (Lučani) – İnter Baku
Czichura Saczchere – SC Rheindorf Altach
CS Fola Esch – Milsami Orhei
Partizani Tirana – Botew Płowdiw
UE Santa Coloma – NK Osijek
Zaria Bălți – FK Sarajevo
Bala Town FC – FC Vaduz
Vaasan Palloseura – NK Olimpija (Lublana)
Connah’s Quay Nomads FC – HJK
KR (Reykjavík) – Seinäjoen JK
Szirak Giumri – ND Gorica
Zirə FK – FC Differdange 03
FK Vojvodina (Nowy Sad) – MFK Ružomberok
Pjunik Erewan – ŠK Slovan Bratysława
SP Tre Penne – FK Rabotnički (Skopje)
Rangers FC – FC Progrès Niedercorn
NK Domžale – FC Flora Tallin
Crusaders FC – FK Liepāja
JK Nõmme Kalju – B36 Tórshavn
FC Levadia Tallin – Cork City FC
FK Škendija 79 (Tetovo) – Dacia Chișinău
Lewski Sofia – FK Sutjeska (Nikšić)
Irtysz Pawłodar – Dunaw Ruse
Dinamo Batumi – Jagiellonia Białystok
NK Željezničar (Sarajewo) – FK Zeta (Golubovci)
AÉK (Larnaka) – Lincoln Red Imps FC
FC Midtjylland – Derry City FC
Dinamo Mińsk – NSÍ Runavík
Ferencvárosi TC – FK Jelgava
Lyngby BK – Bangor City FC
AS Trenčín – Torpedo Kutaisi
Lech Poznań – FK Pelister (Bitola)
FK Mladost (Podgorica) – Gandzasar Kapan
Videoton FC Fehérvár – Balzan FC
St Joseph’s FC – AÉL (Limassol)
Skënderbeu Korçë – UE Sant Julià
FK Haugesund – Coleraine FC
Stjarnan (Garðabær) – Shamrock Rovers FC
IFK Norrköping – FC Prishtina
KÍ Klaksvík – AIK (Solna)

Drużyny, które będą brały udział w losowaniu II rundy eliminacyjnej:

Drużyna Kraj Początek Ranking
drużyny rozstawione
Galatasaray SK Turcja Q2 58.840
Maccabi Tel Awiw Izrael Q2 23.375
Astra Giurgiu Rumunia Q2 17.870
FC Midtjylland Dania Q1 16.300
HNK Hajduk (Split) Chorwacja Q2 11.550
Dinamo Minsk Białoruś Q1 10.975
Lech Poznan Polska Q1 10.950
Apollon FC Cypr Q2 10.710
HJK Finlandia Q1 10.530
FK Mlada Boleslav Czechy Q2 10.135
AIK (Solna) Szwecja Q1 9.945
FC Luzem Szwajcaria Q2 9.415
FK Vojvodina (Nowy Sad) Serbia Q1 9.075
Brondbyemes IF Dania Q2 8.800
Videoton FC Fehervar Węgry Q1 8.650
AEL (Limassol) Cypr Q1 8.210
Qəbələ FK Azerbejdżan Q2 7.800
Szachtior Soligorsk Białoruś Q1 7.475
SK Slovan Bratyslawa Słowacja Q1 7.350
FK Crvena zvezda (Belgrad) Serbia Q1 7.325
AS Trenoln Słowacja Q1 6.850
Skënderbeu Korçë Albania Q1 6.825
Aberdeen FC Szkocja Q2 6.785
FC Utrecht Holandia Q2 6.712
SC Rheindort Altach Austria Q1 6.570
SK Sturm Graz Austria Q2 6.570
Saint Johnstone FC Szkocja Q1 6.535
AEK (Lamaka) Cypr Q1 6.210
Inter Baku Azerbejdżan Q1 6.050
Beitar Jerozolima Izrael Q1 5.875
FK Ventspils Łotwa Q1 5.725
Odds BK Norwegia Q1 5.665
Panionios GSS Grecja Q2 5.580
drużyny nierozstawione
Kajrat Almaty Kazachstan Q1 5.550
NK Osijek Chorwacja Q1 5.550
FK Sarajevo Bośnia i Hercegowina Q1 5.300
KR (Reykjavik) Islandia Q1 5.175
IFK Norrköping Szwecja Q1 4.945
Milsami Orhei Mołdawia Q1 4.900
Bnei Yehuda Tel Awiw Izrael Q2 4.875
Lyngby BK Dania Q1 4.800
JK Nõmme Kalju Estonia Q1 4.800
NK Željezničar (Sarajewo) Bośnia i Hercegowina Q1 4.800
Botew Płowdiw Bułgaria Q1 4.675
NK Olimpija (Lublana) Słowenia Q1 4.625
Valletta FC Malta Q1 4.550
FC Vaduz Liechtenstein Q1 4.450
Jagiellonia Białystok Polska Q1 4.450
Lewski Sofia Bułgaria Q1 4.425
Stjarnan (Garðabær) Islandia Q1 4.175
FK Haugesund Norwegia Q1 4.165
NK Domzale Słowenia Q1 4.125
Ordabasy Szymkent Kazachstan Q1 4.050
FC Levadia Tallin Estonia Q1 4.050
Dinamo Brześć Białoruś Q2 3.975
Ostersunds FK Szwecja Q2 3.945
Ferencvarosi TC Węgry Q1 3.900
Crusaders FC Irlandia Płn. Q1 3.900
FK Rabotnicki (Skopje) Macedonia Q1 3.875
Rangers FC Szkocja Q1 3.785
Szirak Giumri Armenia Q1 3.775
SK Brann Norwegia Q2 3.665
Dacia Chisinau Mołdawia Q1 3.650
FK Mladost (Podgorica) Czarnogóra Q1 3.550
Zira FK Azerbejdzan Q1 3.550
Irtysz Pawłodar Kazachstan Q1 3.550

Wyniki losowania II rundy kwalifikacyjnej Ligi Europy:

Partizani Tirana / Botew Płowdiw – Beitar Jerozolima / Vasas SC
FK Rabotnički (Skopje) / SP Tre Penne – Dinamo Mińsk / NSÍ Runavík
ŠK Slovan Bratysława / Pjunik Erewan – Lyngby BK / Bangor City FC
NK Željezničar (Sarajewo) / FK Zeta (Golubovci) – AIK (Solna) / KÍ Klaksvík
AÉK (Larnaka) / Lincoln Red Imps FC – FC Levadia Tallin / Cork City FC
Kajrat Ałmaty / Atlantas Kłajpeda – Skënderbeu Korçë / UE Sant Julià
FK Haugesund / Coleraine FC – Lech Poznań / FK Pelister (Bitola)
IFK Norrköping / FC Prishtina – Saint Johnstone FC / Trakų FK
JK Nõmme Kalju / B36 Tórshavn – Videoton FC Fehérvár / Balzan FC
Maccabi Tel Awiw / KF Tirana – Seinäjoen JK / KR (Reykjavík)
Crusaders FC / FK Liepāja – Szachtior Soligorsk / Sūduva Marijampolė
Rangers FC / FC Progrès Niedercorn – AÉL (Limassol) / St Joseph’s FC
FK Mladost (Lučani) / İnter Baku – CS Fola Esch / Milsami Orhei
Bala Town FC / FC Vaduz – Odds BK / Ballymena United FC
FK Ventspils / Valur (Reykjavík) – NK Domžale / FC Flora Tallin
Irtysz Pawłodar / Dunaw Ruse – FK Crvena zvezda (Belgrad) / Floriana FC
Ferencvárosi TC / FK Jelgava – FC Midtjylland / Derry City FC
Dacia Chișinău / FK Škendija 79 (Tetovo) – Connah’s Quay Nomads FC / HJK
Apóllon FC – Zaria Bălți / FK Sarajevo
Stjarnan (Garðabær) / Shamrock Rovers FC – FK Mladá Boleslav
Paniónios GSS – Szirak Giumri / ND Gorica
Zirə FK / FC Differdange 03 – Astra Giurgiu
Brøndbyernes IF – Vaasan Palloseura / NK Olimpija (Lublana)
HNK Hajduk (Split) – Lewski Sofia / FK Sutjeska (Nikšić)
Valletta FC / SS Folgore – FC Utrecht
FK Vojvodina (Nowy Sad) / MFK Ružomberok – SK Brann
Qəbələ FK – Jagiellonia Białystok / Dinamo Batumi
Czichura Saczchere / SC Rheindorf Altach – Dinamo Brześć
Östersunds FK – Galatasaray SK Turcja
Aberdeen FC – Ordabasy Szymkent / NK Široki Brijeg
SK Sturm Graz – FK Mladost (Podgorica) / Gandzasar Kapan
AS Trenčín / Torpedo Kutaisi- Bnei Yehuda Tel Awiw
UE Santa Coloma / NK Osijek- FC Luzern


Drużyny, które będą brały udział w losowaniu III rundy eliminacyjnej:

Drużyna Kraj Początek Ranking
drużyny rozstawione
Zienit Sankt Petersburg Rosja Q3 87.106
Athletic Club de Bilbao Hiszpania Q3 60.999
Galatasaray 5K Turcja Q2 58.840
Fenerbahge SK Turcja Q3 51.840
AC Sparta Praga Czechy Q3 48.135
AC Milan Włochy Q3 47.666
PSV Eindhoven Holandia Q3 46.212
SC Braga Portugalia Q3 37.366
KAA Gent Belgia Q3 35.480
PAOK Grecja Q3 35.080
FK Krasnodar Rosja Q3 32.106
FC Girondins de Bordeaux Francja Q3 29.333
Everton FC Anglia Q3 29.192
Olympique de Marseille Francja Q3 28.333
GNK Dinamo (Zagrzeb) Chorwacja Q3 26.050
Maccabi Tel Awiw Izrael Q1 23.375
SC Freiburg Niemcy Q3 20.899
Astra Giurgiu Rumunia Q2 17.870
FK Austria Wieden Austria Q3 17.070
FC Midtjylland Dania Q1 16.300
Panathinaikos Ateny Grecja Q3 15.080
CS Maritimo Portugalia Q3 14.866
FC Sion Szwajcaria Q3 14.415
HNK Hajduk (Split) Chorwacja Q2 11.550
Dinamo Minsk Białoruś Q1 10.975
Lech Poznan Polska Q1 10.950
Apollon FC Cypr Q2 10.710
HJK Finlandia Q1 10.530
FK Mlada Boleslav Czechy Q2 10.135
drużyny nierozstawione
AIK (Solna) Szwecja Q1 9.945
FK Ołeksandrija Ukraina Q3 9.526
FC Luzern Szwajcaria Q2 9.415
FK Vojvodina (Nowy Sad) Serbia Q1 9.075
Brondbyernes IF Dania Q2 8.800
Videoton FC Feheivar Węgry Q1 8.650
Olimpik Donieck Ukraina Q3 8.526
KV Oostende Belgia Q3 8.480
AEL (Limassol) Cypr Q1 8.210
Qəbələ FK Azerbejdżan Q2 7.800
Szachtior Soligorsk Białoruś Q1 7.475
SK Slovan Bratyslawa Słowacja Q1 7.350
FK Crvena zvezda (Belgrad) Serbia Q1 7.325
AS Trenčín Słowacja Q1 6.850
Skënderbeu Korçë Albania Q1 6.825
Aberdeen FC Szkocja Q2 6.785
FC Utrecht Holandia Q2 6.712
SC Rheindorf Altach Austria Q1 6.570
SK Sturm Graz Austria Q2 6.570
Saint Johnstone FC Szkocja Q1 6.535
Dinamo Bukareszt Rumunia Q3 6.370
AEK (Larnaka) Cypr Q1 6.210
Inter Baku Azerbejdżan Q1 6.050
Beitar Jerozolima Izrael Q1 5.875
FK Ventspils Łotwa Q1 5.725
Odds BK Norwegia Q1 5.665
Paniónios GSS Grecja Q2 5.580
Universitatea Craiova Rumunia Q3 4.870
Arka Gdynia Polska Q3 3.950

Drużyny, które będą brały udział w losowaniu IV rundy eliminacyjnej:

Drużyna Kraj Początek Ranking
drużyny rozstawione
Zienit Sankt Petersburg Rosja Q3 87.106
Athletic Club de Bilbao Hiszpania Q3 60.999
Galatasaray SK Turcja Q2 58.840
Fenerbahce SK Turcja Q3 51.840
AC Sparta Praga Czechy Q3 48.135
AC Milan Włochy Q3 47.666
PSV Eindhoven Holandia Q3 46.212
SC Braga Portugalia Q3 37.366
KAA Gent Belgia Q3 35.480
Steaua Bukareszt Rumunia LMQ3 35.370
PAOK Grecja Q3 35.080
FK Krasnodar Rosja Q3 32.106
FC Girondins de Bordeaux Francja Q3 29.333
Everton FC Anglia Q3 29.192
BSC Young Boys Bemo Szwajcaria LMQ3 28.915
Olympique de Marseille Francja Q3 28.333
GNK Dinamo (Zagrzeb) Chorwacja Q3 26.050
Maccabi Tel Awiw Izrael Q1 23.375
SC Freiburg Niemcy Q3 20.899
Astra Giurgiu Rumunia Q2 17.870
FK Austria Wieden Austria Q3 17.070
Malmo FF Szwecja LMQ2 16.945
drużyny nierozstawione
OGC Nice-Cde d’Azur Francja LMQ3 16.833
FK Astana (2) Kazachstan LMQ2 16.800
FC Midtjylland Dania Q1 16.300
FK Partizan (Belgrad) Serbia LMQ2 16.075
HNK Rijeka Chorwacja LMQ2 15.550
Panathinaikos Ateny Grecja Q3 15.080
CS Marltimo Portugalia Q3 14.866
FC Sion Szwajcaria Q3 14.415
Rosenborg BK Norwegia LMQ2 12.665
HNK Hajduk (Split) Chorwacja Q2 11.550
Sheriff Tiraspol Mołdawia LMQ2 11.150
Dinamo Minsk Białoruś Q1 10.975
Lech Poznan Polska Q1 10.950
Hapoel Beer Szewa Izrael LMQ2 10.875
Apollon FC Cypr Q2 10.710
HJK Finlandia Q1 10.530
Istanbul Bagakgehir FK Turcja LMQ3 10.340
FK Mlada Boleslav Czechy Q2 10.135
SK Slavia Praga Czechy LMQ3 8.135
AEK (Ateny) Grecja LMQ3 6.580
FH (Hafnarfjörður) Islandia LMQ2 6.175
Viitorul Constanta Rumunia LMQ3 5.870

Wyniki losowania IV rundy eliminacyjnej Ligi Europy 2017/2018:

Legia Warszawa (Polska) – Sheriff Tiraspol (Mołdawia)
Szkendija (Macedonia) – AC Milan (Włochy)
Panathinaikos Ateny (Grecja) – Athletic Bilbao (Hiszpania)
Osijek (Chorwacja) – Austria Wiedeń (Austria)
Apollon (Cypr) – FC Midtjylland (Dania)
Crvena Zvezda Belgrad (Serbia) – Krasnodar (Rosja)
Hafnarfjordur (Islandia) – SC Braga (Portugalia)
Everton (Anglia) – Hajduk Split (Chorwacja)
Club Brugge (Belgia) – AEK Ateny (Grecja)
Maritimo (Portugalia) – Dynamo Kijów (Ukraina)
Viitorul (Rumunia) – Salzburg (Austria)
Vardar Skopje (Macedonia) – Fenerbahce Stambuł (Turcja)
Ajax Amsterdam (Holandia) – Rosenborg Trondheim (Norwegia)
Domzale (Słowenia) – Olympique Marsylia (Francja)
Partizan Belgrad (Serbia) – Videoton (Węgry)
Utrecht (Holandia) – Zenit Sankt Petersburg (Rosja)
Viktoria Pilzno (Czechy) – AEK Larnaka (Cypr)
Dinamo Zagrzeb (Chorwacja) – Skenderbeu Korcza (Albania)
BATE Borysów (Białoruś) – Oleksandrija (Ukraina)
Altach (Austria) – Maccabi Tel Awiw (Izrael)
Łudogorets Razgrad (Bułgaria) – Suduva (Litwa)
PAOK (Grecja) – Oestersund (Szwecja)

Drużyny mające zapewiony udział w fazie grupowej Ligi Europy:

Drużyna Kraj Początek Ranking
Koszyk 1
Arsenal FC Anglia G 105.192
Zienit Sankt Petersburg Rosja Q3 87.106
Olympique Lyonnais Francja G 68.833
Villarreal CF Hiszpania G 64.999
Athletic Club de Bilbao Hiszpania Q3 60.999
Galatasaray SK Turcja Q2 58.840
SS Lazio Włochy G 56.666
Fenerbahce SK Turcja Q3 51.840
AC Sparta Praga Czechy Q3 48.135
AC Milan Włochy Q3 47.666
PSV Eindhoven Holandia Q3 46.212
FC Viktoria Plzen Czechy LMQ3 40.635
Koszyk 2
CSKA Moskwa Rosja LMQ3 39.606
Club Brugge KV Belgia LMQ3 39.480
SC Braga Portugalia Q3 37.366
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) Portugalia LMQ4 36.866
KAA Gent Belgia Q3 35.480
Steaua Bukareszt Rumunia LMQ3 35.370
PAOK Grecja Q3 35.080
FK Krasnodar Rosja Q3 32.106
BATE Borysów Białoruś LMQ2 29.475
FC Girondins de Bordeaux Francja Q3 29.333
Everton FC Anglia Q3 29.192
BSC Young Boys Bemo Szwajcaria LMQ3 28.915
Koszyk 3
Legia Warszawa Polska LMQ2 28.450
Olympique de Marseille Francja Q3 28.333
Real Sociedad de Futbol Hiszpania G 27.499
APOEL (Nikozja) Cypr LMQ2 26.210
GNK Dinamo (Zagrzeb) Chorwacja Q3 26.050
Maccabi Tel Awiw Izrael Q1 23.375
NK Maribor Słowenia LMQ2 21.125
SC Freiburg Niemcy Q3 20.899
Lokomotiw Moskwa Rosja G 20.606
Qarabag Mclam Azerbejdżan LMQ2 18.050
Astra Giurgiu Rumunia Q2 17.870
FK Austria Wiederi Austria Q3 17.070
Koszyk 4
Malmo FF Szwecja LMQ2 16.945
Hertha BSC Berlin Niemcy G 16.899
TSG 1899 Hoffenheim Niemcy LMQ4 15.899
FC Koeln Niemcy G 15.899
Vitoria SC Guimaraes Portugalia G 14.866
Atalanta BC Włochy G 14.666
SV Zulte Waregem Belgia G 14.480
Zoria Lugansk Ukraina G 13.526
Konyaspor Kulubu Turcja G 9.840
SBV Vitesse Holandia G 9212.000
FC ZIin Czechy G 6.635
FC Lugano Szwajcaria G 6.415



Wyniki losowania fazy grupowej Ligi Europy 2015/2016:

Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D
Grupa E Grupa F Grupa G Grupa H
Grupa I Grupa J Grupa K Grupa L

Wyniki losowania par 1/4 finału Ligi Europy 2017/2018:

Wyniki losowania par 1/2 finału Ligi Europy 2017/2018:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jeden komentarz do Liga Europy 2017/2018 – rozstawienia i losowania

  1. papa102 napisał(a):

    Koszyk 3 rozstawione
    Mladost Podgorica MNE 3,550
    Beitar Jerusalem ISR 5,875
    Milsami Orhei MDA 4,900
    (CSKA Sofia BUL 4,175 wykluczona) Dunaw Ruse BUL 3,175
    Vojvodina Novi Sad SRB 9,075

    Nierozstawione
    Irtysh Pavlodar KAZ 3,550
    MFK Ruzomberok SVK 2,350
    CS Fola Esch LUX 3,475
    Vasas HUN 1,900
    Gandzasar Kapan ARM 1,775

    A u Ciebie w tabeli Irtysh Pavlodar występuje jako rozstawiony!!!
    UEFA zostawiła sobie furtkę jakby przegrała w CAS to przywróci CSKA i będzie wszystko OK bo była jako rozstawiona. Irtysh też nie może protestować bo wylosował drużynę z niższym rankingiem mimo, że nie był rozstawiony. Wygląda to jakby para Irtysh Pavlodar – Dunaw Ruse/CSKA była z góry ustalona jako złoty środek niezależnie od losowania i wyroków sądowych.